Warto przeczytać

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie

phone Masz problem ? Zadzwoń: (46) 856-03-17

  • Zarejestruj się

Aktualności

Źródła nie znaleziono

Seminarium podsumowujące projekt17 czerwca 2015 r. zakończyły się ostatnie szkolenia w ramach projektu realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie. Szkolenia przeprowadzono dla 5 uczestników na terenie Gminy Baranów, były to:
„Kurs opiekunki dziecięcej” dla 2 Pań,
„Kurs magazyniera z obsługą komputera i wózków jezdniowych” dla 2 Panów,
„Kurs nowoczesny sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i komputerową obsługą programów fakturujących – Symfonia Handel” dla 1 Pani.
W tym samym dniu w Ochotniczej Straży Pożarnej w Baranowie o godz. 14 odbyło się Seminarium podsumowujące projekt systemowy pt.: „Człowiek najlepszą inwestycją – aktywna integracja w Gminie Baranów”, realizowany w latach 2008-2015.
Na seminarium zostali zaproszeni absolwenci szkoleń realizowanych w ramach w/w projektu. Na uroczystość przybyli Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie, jak również przedstawiciele Gminy Baranów: Skarbnik Gminy Baranów Pan Kazimierz Szymański, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie Pani Bożena Stegienko, a także prowadzący warsztaty psycholodzy: Pani Małgorzata Jedlecka, Pani Mariola Przanowska – Jeznach z doradcą zawodowym Panią Katarzyną Dąbrowską.

Seminarium poprowadziła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Halina Tomczyszyn, wraz z Panem Robertem Błaszczykiem oraz pracownikiem socjalnym zatrudnionym w ramach w/w projektu Panią Sylwią Suchecką. Na spotkaniu przedstawione zostały informacje dotyczące kończącego się już projektu, pozyskanych funduszy w/w przedsięwzięcia ze środków unijnych oraz gminnych. W ramach podsumowania zaprezentowane zostały osiągnięcia projektu, przeprowadzone w czasie tych ośmiu lat warsztaty i szkolenia zawodowe, oraz spotkania i wyjazdy integracyjne dla uczestników projektu. Goście przybyli na seminarium podzielili się swoimi wrażeniami z udziału w projekcie.

Seminarium Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w BaranowieSpotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Na zakończenie zaproszono przybyłych gości na poczęstunek oraz rozdano drobne upominki.
Przez osiem lat w ramach projektu „Człowiek najlepszą inwestycją – aktywna integracja w Gminie Baranów”, zrealizowaliśmy szkolenia:
„Kurs opiekunki osoby starszej” – w 2008 r.;
„Kurs z podstaw przedsiębiorczości, działalność gospodarcza z uwzględnieniem potrzeb lokalnych, alternatywne formy zarobkowe na terenach wiejskich” – w 2009 r.;
Kurs „Nowoczesny sprzedawca z obsługą komputera, kas fiskalnych, przedsiębiorczości oraz modułem stylizacji i wizażu” – w 2010 r.;
Kurs „Kierowca wózków jezdniowych” – w 2011 r.;
Kurs z zakresu „Podstaw przedsiębiorczości – w 2011 r.;
„Kurs obsługi kas fiskalnych” – w 2011 r.;
Kurs „Artystyczne układanie roślin – florystyka” – w 2011, 2012, 2013, 2014 r.;
„Kurs spawania – Metodą MAG” – w 2012 r.;
„Kurs komputerowy” – w 2013 r.;
„Kurs księgowości od podstaw” – w 2013 r.;
„Kurs na samodzielną księgową” – w 2013 r.;
„Kurs na operatora koparko – ładowarki” – w 2013 r.;
„Kurs kucharski I i II stopnia” – w 2014 r.;
„Kurs magazyniera z obsługą komputera i wózków jezdniowych” – w 2014 r., 2015 r.;
„Kurs animatora czasu wolnego” – w 2014 r.;
„Kurs księgowości od podstaw z obsługą programów użytkowych i komputera.”- 2014 r.
„Kurs opiekunka dziecięca” – w 2015 r.;
„Kurs nowoczesny sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i komputerową obsługą programów fakturujących – Symfonia Handel” – w 2015 r.
Wszystkim uczestnikom szkoleń oraz osobom zaangażowanym w realizację projektu, serdecznie dziękujemy.

Zespół Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie.

Serdecznie dziękujemy za współpracę.
Halina Tomczyszyn
Kierownik GOPS w Baranowie

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Podstawowe Informacje

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie czynny jest w godzinach:

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-17:00
Piątek: 08:00-15:00

Adres i telefon:
ul. Armii Krajowej 89, 96-314 Baranów
tel./fax (46) 856-03-17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

S5 Box

Logowanie

Rejestracja